CULLEN rodina KLUB --->zde
Fotografie Weasleyovi

9. prosince 2006 v 17:04

Weasleyovi

Artur Weasley....
Hlava rodiny Weasleyových, sympatický muž, pracující na ministerstvu kouzel nejdříve v oboru zneužívání mudlovských výtvorů později ve vyšší funkci:) Je zastáncem Brumbála, členem Fénixova řádu, ochráncem mudlů a jejich práv ve spolupráci s kouzelnickým společenstvím, apod. Vystudoval školu čar a kouzel v Bradavicích, po jejímž vystudování se oženil s milovanou Molly, se kterou má teď sedm dětí.
Molly Weasleyová...
Pravá vůdkyně a organizátorka Molly, sympatická manželka Artura Weasleyho, matka šesti synů a jediné dcery, starostlivá žena a členka Fénixova řádu. Prostě dokonalý člověk:)
Ginny Weasleyová...
Co o ní napsat? Je nejmladším členem rodiny Weasleyových a jediným děvčetem mezi Weasleyovic dětmi... Je to jak jinak studentka Nebelvíru, o rok mladší než hlavní hrdinové, hraje famfrpál, jako Harryho záskok na postu chytače, ale sama tvrdí, že post střelce jí vyhovuje více. Miluje Harryho Pottera a v šestém díle se s ním dá dokonce dohromady... Každopádně je na škole velice oblíbená, díky své přátelskosti, smyslu pro humor a kráse:)
Fred a George Weasleyovi... ;-)
Tyhle dvě rotující tělesa mám nejradši. Jsou to jednovaječná dvojčata, která sice nedostudovala školu, ale už dnes jim jejich obchod s žertovnými předměty skvěle vynáší...
Percy Weasley...
Tak a tohle je ctižádostivý utírač ministerských zadků, nejnevděčnější spratek na světě a nejsmrdutější hromada krysích bobků. Je třetím nejstarším synem Weasleyových, bývalý prefekt a primus. Zmetek.
Ron Weasley... :)
A můj další a největší oblíbenec. Tohohle ksichtícího se kluka mám vážně úplně nejradši:) Ron, nejmladší kluk v rodině Weasleyových, toužící po slávě a uznání svých rodičů, před svými šesti sourozenci. Ron miluje famfrpálový tým Kudleyské kanonýry, jídlo, šachy, svou rodinu, Hermionu Grangerovou, spánek a lenošení, famfrpál a naopak nenávidí Draca Malfoye s jeho rodinkou a pavouky. Hraje v Nebelvírském týmu na postu brankáře. Je dokonce prefektem a možná bude i primusem za Nebelvír...
Bill Weasley...
Jeho podoba je nám zatím neznámá, tady je někdo, kdo ho zajisté hrát nebude, ale jen někdo, kdo se objevil na rodinné fotce z Egyptu. Ale po natočení Fénixova řádu se to změní a jeho tvář nám bude známa. Bill je druhý nejstarší syn, pracuje v Egyptě pro Gringottovu banku. Jinak je členem řádu a sboubencem Fleur.A bohužel i vlkodlak.
Charlie Weasley...
A zase bez normální fotky. Ach ju:( Charlie je nejstarším z dětí Weasleyových. Pracuje v Rumunsku s draky, ale kdyby chtěl, mohl by hrát famfrpálového chytače za Anglii:) Je také členem řádu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama