CULLEN rodina KLUB --->zde
Rozhovor s Tomem (Malfoy)

10. prosince 2006 v 13:35 |  Rozhovory

Rozhovor s Tomem (Malfoy)

Je představitelem jedné z těch nejvíce nepřátelských a nemilých postav ve filmech o Harry Potterovi, ale i přesto svou roli miluje! Tom Felton, který hraje Draco Malfoye, je bezpochyby okouzlující mladý muž.

Sláva mu vůbec nestoupla do hlavy, ba navíc si ani není jistý, jestli chce po celý svůj život zůstat hercem. Velmi zajímavé interview přinesl tento měsíc jeden francouzský magazín.

ONE: Co nám můžeš povědět o Harry Potterovi a vězni z Azkabanu? Je například pravda, že ve třetím díle nebude žádný famfrpálový zápas?

Tom: Nepočítejte s tím, že Vám to řeknu! (smích) Moc dobře vím, že by mě Alfonso Cuarón a všichni producenti zabili, kdybych zveřejnil nějaké informace. Vážně nemám to právo Vám něco prozrazovat, promiňte…


ONE: Můžeš nám alespoň prozradit, jak se charakter Tvé role v tomto filmu změnil?

Tom: (opět se směje) Bohužel, tohle Vám také nemůžu povědět! Tak dobře, když na tom trváte, prozradím Vám z filmu jednu věc, ale to bude všechno. Ve třetím díle má Malfoy jinak upravené vlasy. Už je nemá ulízané gelem dozadu. Byl to nápad režiséra a já nemůžu říct, že by mi to vadilo. Aspoň tak trávím méně času při make-upu.


ONE: Je to pravda, že jsi velký fanda rybaření?

Tom: Ano, je to jedna z mých vášní. Možná to někomu připadá zvláštní, ale já radši trávím čas rybařením než na natáčení. Když mám aspoň chvilku čas, zajedu si se svým bratrem na jezero Old Burry Hill, které je kousek od mého domova, a rybaříme celé hodiny. Moje specialita je chytání kaprů. Největší úlovek, kterým se můžu chlubit, měl skoro 15 kilo. V tom jezeře je to zázrak chytit tak velkou rybu. Takže jak vidíte, rybaření a já - to je jedna velká love story. Hrozně rád bych se tím jednou živil.


ONE: Tobě by nevadilo vyměnit kariéru herce za to stát se rybářem?

Tom: Ne, vůbec by mi to nevadilo. Jako například bych hrozně rád někdy vlastnil obchod s rybářskými potřebami. Víte, nikdy jsem neměl ambice stát se hercem. Momentálně se hraní věnuji, protože je to legrace, ale filmy o Harry Potterovi mi asi budou stačit. Nejsem ten typ, který by chodil po desítkách konkurzů, aby dostal jednu roli. Nijak mě nezajímá být hvězdou.


ONE: Takže, když Tě poprosí, aby si hrál i ve čtvrtém díle, vezmeš tu roli?

Tom: Samozřejmě, bez váhání. Mám rád roli Malfoye tak moc, že bych ji nikdy nepřenechal někomu jinému.


ONE: Četl jsi všechny knihy od JK Rowling?

Tom: Stydím se to přiznat, ale ne. Na rozdíl od většiny herců preferuji je nečíst, protože se domnívám, že by to nějak mohlo ovlivnit mé hraní. Chci hrát roli Malfoye tak, jak je napsaná ve scénáři, ne tak, jak ji psala paní Rowling. Možná si knihy někdy přečtu, ale teď ke čtení moc netíhnu.


ONE: Jaké jsou reakce fanoušků Harryho Pottera, když Tě potkají?

Tom: Lidé mají představu, že mám úplně stejnou povahu jako Malfoy, což je nevyhnutelné. Nejhorší jsou reakce malých dětí. Když mě vidí pětiletí nebo šestiletí fanoušci, často se rozbrečí. Mají strach, protože si myslí, že jsem opravdový Malfoy. Ony nevidí ten rozdíl mezi hercem a samotnou postavou. Jednou přede mnou utíkaly i děti Chrise Columbuse! (smích) Tyhle reakce mě občas trochu rozzlobí, ale aspoň vidím, že svou roli hraji přesvědčivě. To je potěšující.


ONE: Ze všech těch scén, které jsi dosud pro tento film natočil, která je Tvá
nejoblíbenější?

Tom: Bezpochyby to bylo v druhém dílu, kdy proti sobě s Danielem bojujeme. Doopravdy jsme si natáčení téhle scény s Danielem užili. Já vlastně hrozně rád točím scény s Danielem. Musíte vědět, že Daniel je při natáčení pořádný živel. Strašně ho baví si z lidí různě střílet. Jako že Vám vezme mobila a změní na něm jazyk do ruštiny nebo turečtiny. Je to možná tím, že on je hlavní postava všech filmů, takže na něm je všechen ten tlak, proto si to kompenzuje těmito vtípky.


ONE: Dostáváš hodně pošty?

Tom: Ano, celé hromady. Fanoušci mi posílají všechno možné. Hodně mi také chodí milostné dopisy a nabídky k sňatku.


ONE: Kdo patří mezi Tvé nejoblíbenější herce nebo herečky?

Tom: Obdivuji Samuel L. Jacksona. Je to jeden z mých největších idolů a nenechám si ujít žádný z jeho filmů. Z hereček je to Angelina Jolie. Pro tu mám slabost…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama