CULLEN rodina KLUB --->zde
Únor 2007

jack sparrow

15. února 2007 v 18:20 | Mrs.K@TrIn |  Piráti z Karibiku

didlousek

11. února 2007 v 12:00 Didlina-obrázky
Tady jsem vam sehnala dalsi obrazky didlinky:

SOUTEZ!!!!!!!!!!!!

10. února 2007 v 20:08 | ja |  SOUTEZE!!!!!!!
JE TU NOVA SOUTEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK VSICHNI VIME TAK VE STREDU 14.2. JE SV.VALENTYN A SOUTEZ SPOCIVA V TOM, ZE MUSITE VYMYSLET CO NEJHEZCI VALENTYNSKOU BASNICKU A POSLAT MI JI NA EMAILOVOU ADRESU: katrin5@email.cz DO 13.2. DO 20:00 VECER. NEJLEPSI BASNICKY VYSTAVIM A ODMENIM KRASNYM TRPYTIVYMNAPISEM S VASIM KRESTNIM JMENEM.
POZOR!!!
DOLU POD BASNICKU MUSITE NAPSAT SVOJE KRESTNI, JMENO ABYCH VAS MOHLA ODMENIT KRASNYM TRPYTIVYM NAPISEM.
PAK SI MUZES NAPIS VYTISKNOUT A NEKAM NALEPIT, DAT NA SVUJ BLOG NEBO JENOM NEKOMU POSLAT.
ODMENIM I SNAHU O BASNICKU. KAZDY BUDE ODMENEN. JEN PAR NEJLEPSICH ODMENIM NAPISEM A OSTATNIM DAM MALY DAREK V PODOBNE POCITACOVE FORME.
JESTLI NEVIS JISTE, JESTLI BUDES MIT CAS SE NA MOJE STRANKY PODIVAT JESTLI JSI VYHRAL, TAK MI RADEJI JESTE KE JMENU NAPIS SVOU EMAILOVOU ADRESU.
JESTE CHCI DODAT, ZE BASNICKA NEMUSI BYT NIJAK DLOUHA, STACI 3 SLOKY.
TAK HODNE STESTI A UZ SE TESIM NA VASE BASNICKY. VASE KATY.

OMLUVA............

10. února 2007 v 19:25 | JA |  Aktuální články
Moc se omlouvam vsem kteri sem na mou stranku chodili a nenasli tu nove informace nebo obrazky.Nemela jsem moc casu na tuto stranku tak se vam omlouvam a budu se snazit vam to vsechno vynahradit.
Dekuji za pochopeni.

trpitive obrazky

10. února 2007 v 19:18 | JA |  Didlina-obrázky

DIDLINKA 100 -KRAT JINAK

10. února 2007 v 18:42 | JA |  Didlina-obrázky
TADY JSEM VAM SEHNALA PAR OBRAZKU DIDLINKY:


klamy

10. února 2007 v 11:06 klamy
koukej se na zarovku 30 sekund a pak se koukni na stenu.

didlinka

10. února 2007 v 10:54 Didlina-obrázky


hulka

1. února 2007 v 19:29 Aktuální články
Slovníček čar a kouzel ~ aktualizace z vašich komentářů
Česky
Dovoluji si vám představit slovníček téměř všech kouzel z knih o Harrym Potterovi. Najdete je tu abecedně uspořádána, většina má i výklad z latiny nebo jiného jazyka, popřípadě i anglický originál a dozvíte se jejich účinky, kdybyste si náhodou někde uřízli kus klacku a pokusili se je vyzkoušet. Přečtěte si článek a odhalte pravé kouzlo kouzel!

Díky vám a vašim komentářům je slovníček aktualizovaný, takže tam najdete opravdodvou většinu kouzel, která se kdy v Harrym POtterovi objevila:

jak kouzla používat, pokud byste se o tom rádi něco dozvěděli:
Předpokládám, že žijete v mudlovském prostředí sami nejste kouzelníci, takže nemáte kouzelnou hůlku, tudíž doporučuji si ji pořídit.
Měla by být z vrbového, jasanového, tisového dřeva, dubu, javoru, ebenu, cesmíny, habru nebo mahagonu, dlouhá od 9 do 13,5 palce (palec je asi 2,5 cm). V našich podmínkách v této roční době doporučuji rovnou pouze vrbovou větévku. V té by správně měla být kouzelná substance; vlas víly, žíně jednorožce, blána z dračího srdce, pero ptáka fénixe...
Pokud tedy chcete opravdu účinnou hůlku, doporučuji vám tedy vlas váš nebo nějaké vaší kamarádky, jakožto vlas. Pokud budete mít dostatečně silný proutek, můžete do něj vyvrtat dírku a tím do něj vlas vpravit, pokud to nepůjde, stačí jen ho omotat kolem, účinnost se jistě nezmění.

Novinky o Fénixově řádu

1. února 2007 v 19:11 | Mrs.K@TrIn |  Harry Potter

Novinky o Fénixově řáduNatáčení pátého dílu je v plném proudu; k hercům se nakonec znovu připojí i Gary Oldman jako Sirius Black

Když se v únoru rozběhlo natáčení dalších dobrodružství čarodějnického učně, začala se médii šířit zpráva, že s Garym Oldmanem, jenž v posledních dvou příbězích ztvárnil Harryho kmotra Siriuse Blacka, se v pátém pokračování nepočítá. Společnosti Warner Brothers totiž trvalo věčnost než herce vůbec oslovila, což zavdalo příčinu ke spekulacím. Nakonec se však kola dala do pohybu a 23. března obě strany podepsaly smlouvu. V současné době je už tedy stoprocentně jisté, že se se svérázným chlapíkem opět shledáme a že tentokrát sehraje v ději klíčovou roli.
Na place se už zatím pilně pracuje, panuje tu ovšem dobrá nálada a mladí protagonisté si nemohou vynachválit nového režiséra Davida Yatese: "Je tak jiný než ostatní filmaři. Je klidnější a nikdy nikoho nestresuje," rozplývá se Rupert Grint, který už popáté zosobní Rona Weasleyho. Štáb se nyní soustředí především na akční a trikové scény, jež se snímají před modrým plátnem, aby se do nich mohly později vložit digitálně vytvořené bytosti: "Udělali jsme třeba pár záběrů, kde budou kentauři nebo Hagridův bratr Dráp, který je vysoký skoro pět metrů," popisuje producent David Heyman.
Harryho představitel Daniel Radcliffe by zas rád ujistil diváky, že filmový Potter nebude jen věčně naštvaným teenagerem, jak ho vidí mnozí čtenáři. Pátá kniha byla totiž přijata značně rozporuplně, z velké části proto, že hlavní postava v ní vystupuje jako podrážděný puberťák: "Lidé ale nechtějí maniodepresivního superhrdinu," vysvětluje Radcliffe. První fáze natáčení by měla skončit v půlce května, poté bude následovat pauza, aby si školou povinní herci dodělali zkoušky. Před kameru se vrátí v červenci a setrvají zde až do října či listopadu letošního roku. Premiéra je naplánována na červenec 2007.
Emma Thompson si zopakuje její roli profesorky Trelawneyové a ve filmu se objeví také záchraný autobus.
Informace údajně pocházejí od nějakého komparzisty.
Dle jeho zpráv se scéna, ve ktéré chce Umbridgeová vyhodit Trelawneyovou, odehrává na nádvoří (na tom samém jaké se objevilo na konci GOF). Ve scéně vystupují Filch, Trelawneyova, Brumbál, McGonagallova, Umbridgeová a většina studentů ti, ale až na Harryho tam nemají žádnou roli.

V této scéně stojí komparzisté, na schodech na venkovní straně nádvoří, když kolem nich projdou učitelé společně s Harrym. Trelawneyova stojí zničeně nad svou velkou hromadou kufrů(ale narozdíl od knihy ani nenaříká ani nekřičí, jenom tam pouze rozrušeně a ohromeně stojí).
Bylo též potvrzeno, že se ve filmu objeví i záchraný autobus. I když prý s malinkými rozdíly oproti Vězni z Azkabanu.

Emma Watson a její šaty

1. února 2007 v 11:28 Emma Watson
Které šaty se Vám líbí nejvíc?