CULLEN rodina KLUB --->zde
4. Aktuální článek dne 22.3. 2007!!! Křivoklát se otvírá!!!!

22. března 2007 v 11:42 | katy |  Aktuální články
Křivoklát se otvírá,
chystá jarmark i divadlo
Stejně jako většina hradů a zámků v České republice také středočeský Křivoklát své brány otevře na apríla. A hned týden nato jeho vedení připravilo první akci: Hradní Velikonoce. Připravený je (od 7. do 9. dubna) velikonoční jarmark, koncerty, mše a divadelní představení. V průběhu roku se zájemci mohou těšit ještě na Léto na Kři-voklátě - festival koncertů, divadelních představení a výstav v období od července do srpna, Křivořezání aneb 12. ročník řezbářského sympozia, Křivoklátské panování, Křivoklání - rytířská utkání, trhy, řemesla, divadelní a taneční vystoupení nebo
například Advent na Křivoklátě. Křivoklát je jedním z nejstarších a nejslavnějších hradů českých knížat a králů, jehož počátky sahají do 12. století. Vidět v něm můžete například knihovnu obsahující na dvaapadesát tisíc svazků knih, proslulou mučírnu s mučícími nástroji nebo monumentální věž s loveckými sbírkami. Hrad bude v dubnu otevřený od devíti do čtyř hodin odpoledne, a to denně mimo pondělí.Cena vstupného na základní prohlídkovou trasu je sto korun, rodinné vstupné pak činí dvě stě čtyřicet korun.
Další fotografie naleznete v rubrice fotogalerie křivoklátu,která je umístěná pod rubrikou aktuální články.Děkuji,že na moje stránky chodíte vaše katy.
Více na:
www.krivoklat.cz. lin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama