CULLEN rodina KLUB --->zde
Březen 2008

Koncert k poctě Emy Destinnové

8. března 2008 v 20:36 | katy |  Aktuální články
Dne 5.března 2008 se v Základní škole Emy Destinnové uskutečnil čtvrtý ročník koncertu k poctě Emy Destinnové a při této příležitosti byly rozdány ocenění za první ročník literární soutěže s názvem "Zlatá Ema".Byla to soutěž, na kterou se děti mohly připravovat již od listopadu. Pro všechny ročníky bylo zadáno stejné téma s názvem "ABECEDA". Děti se tohoto úkolu mohly zhostit dvojím způsobem jak literárním, tak výtvarným uměním. Byla vyhlášena i cena sympatie. Moje kamarádka Gabriela Mudrová se umístila jako první v kategorii literární, za osmé třídy. Od nás ze třídy se ještě umístil Angel Kostov v kategorii výtvarné opět za osmý ročník.
Koncert byl zahájen v 17. hodin a na zahájení promluvila i ředitelka školy Mgr. Ludmila Fišerová, poté zazpívala známá operní pěvkyně pár známých písní a zahrála i zde dechová skupina písně od Beatles a další.
Během průběhu koncertu bylo postupné vyhlašování ocenění Zlaté Emy.
Byly zde představeny paní učitelky, které tuto soutěž vymyslely a dostaly za tento náročný výkon květiny. Celý koncert a soutěž moderovali Adam a Míša z 8. C a D.
Byla jsem na tomto vyhlášení a nafotila jsem vám pár fotek, které si můžete zde prohlédnout. Nyní se můžete podívat na fotografie z tohoto večera.