CULLEN rodina KLUB --->zde
Červenec 2008

Kampak se můžete juknout?

22. července 2008 v 22:12 | katy |  Aktuální články
Výlet do skanzenu v Rožnově.
Dne 22.7.08 jsme vyrazili na výlet do skanzenu v Rožnově. Věřte mi nebo ne, že jsem opravdu nevěděla jak je skanzen veliký. Celý skanzen se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a dělí se na tři části, a to na Dolinu, Dědinu a dřevěné městečko. První část Dolina je dlouhá 45 minut. Tato část je jediná, při které vás doprovází průvodce a díky jeho doprovodu se dozvíte spoustu zajímavých informací a díky jeho příkazu se spouští voda. Dolina je část skanzenu, kde jsou stroje poháněné vodou, když průvodce podá příkaz na spuštění vody začne celý přístroj pracovat a vidíte celou výrobu (mouky,…). Dědina je největší částí celého skanzenu. Prohlídka trvá celkem 90 minut a můžete zde vidět jak jinak než starodávnou architekturu, ale také lidi oblečené do starodávných šatů. V areálu je také starodávný mlýn a mnoho druhů zvířat. Areál se postupem času pořád rozšiřuje. Domy se nejdříve postaví a poté natřou a doplní. Některé jsou přeneseny z původních míst. Domy se ale pořád musí neustále udržovat a rekonstruovat. Dřevěné městečko je poslední částí skanzenu. Tato část je dlouhá 60 minut. Ve městečku se nachází starodávný kolotoč, poštu (ve které je možno zakoupit pohled, známku a můžete tu napsat a odeslat dopis svým známým)kostel i hřbitov a pro hladové jedince je tu i hostinec. V areálu je spousta krámků, které nabízí různé pochoutky. Můžete zde zakoupit štramberské uši, které mají tajnou recepturu nebo valašský frgál. Věřte, že je to velmi dobré. Doporučuji vám, se tam alespoň jednou podívat. Přeju vám mnoho zážitků. Katy

Hermiona z Harryho Pottera se stala modelkou

22. července 2008 v 21:10 | katy |  Emma Watson

Malá Hermiona z Harryho Pottera vyrostla, stejně jako její představitelka Emma Watsonová, která si nově vyzkoušela práci modelky v magazínu Tatler
Hvězda příběhů o Harrym Potterovi Emma Watsonová se dala na dráhu fotomodelky. Filmová Hermiona se ze slušňačky proměnila v sexy dospívající ženu a vytvořila sadu profesionálních snímků, které se objeví v magazínu Tatler. Tvůrci fotek ji oblékli do posledních výstřelků módních domů Yves Saint Laurent a Chanel. Přestože již uspěla jako představitelka Hermiony Grangerové ve filmových sériích o Potterovi, britskému listu Daily Mail se svěřila, že si nikdy nenechala slávou zamotat hlavu. "Lidé, kteří se snaží skrýt před slávou to mohou většinou udělat naprosto špatně. V převlecích všech těch velkých módních návrhářů nakonec vypadají jako strašidla! A procházet se po venku s bodyguardy přitahuje mnohem více pozornosti. Myslím, že nejlepší způsob, jak se s tím vyrovnat, je, pokusit se a žít normální život, jak jen je to možné," přidává svůj recept na zvládání slávy Emma.

Hermiona nemusí do smrti sáhnout na práci

22. července 2008 v 21:07 | katy |  Emma Watson
Emma Watsonová (17) si díky roli Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi vydělala tolik, že by už nikdy nemusela pracovat.
Mladá britská herečka Emma Watsonová, známá jako Hermiona Grangerová z filmů o Harrym Potterovi připustila, že až natáčení skončí, nebude už nikdy muset pracovat. Když s natáčením ve svých deseti letech začínala, nikdy by si prý nepomyslela, že jí přinese pohádkové bohatství. Za každý natočený díl prý dostala čtyři miliony dolarů. "Upřímně, mám dost peněz, abych už nikdy nemusela pracovat, ale to jsem si nikdy nepřála," řekla americkému časopisu America´s Parade. O výši svého platu se odmítla bavit, ale přiznala, že natáčení dalších a dalších dílů pro ni nebylo lehké. "Lidé si neuvědomují, jak důležité rozhodnutí to pro mne bylo, vždyť se jednalo o další tři čtyři roky mého života. Stát ve světlech reflektorů a nemít žádnou svobodu není žádný med," svěřila se Emma.

Hermiona končí s herectvím, jde na univerzitu

22. července 2008 v 21:04 | katy |  Emma Watson
Filmová představitelka Hermiony už má dost promenování se před kamerou. Emma Watsonová oznámila, že jde studovat!
Sedmnáctiletá herečka Emma Watsonová dává přednost vzdělání před kariérou filmové hvězdy. Představitelka malé čarodějnice Hermiony z filmových podob Harryho Pottera se rozhodla, že skončí s herectvím a půjde studovat anglickou literaturu na univerzitě. Vybrala si zatím zeměpis, anglickou literaturu a filozofii, ale magisterský titul hodlá získat právě z anglické literatury. "Skutečně mám moc ráda školu, je to příjemná změna od herectví a já si to opravdu užívám. No, myslím, že mám motivaci, protože chci jít skutečně na univerzitu, takže jsem se ujistila, že mám všechno v pořádku, protože vím, že to někam směřuje," tvrdí Emma. Její kolega Daniel Radcliffe, alias Harry Potter, naopak tvrdí, že by dal před vším přednost slibné herecké kariéře. A skutečně se poslední dva roky věnuje především herectví jak v divadle, tak v dalších filmech. Vyjma pokračování Harryho Pottera dokončil snímek December Boys, v němž si vychutnal svou první erotickou scénu.

Emma Watson aktualně!

22. července 2008 v 20:59 | katy |  Emma Watson
Hermiona Emma Watsonová oslavila osmnáctiny a může tak začít utrácet své peníze. Ale nejdřív musela na rychlokurz pro multimilionáře.
Britská herečka Emma Watsonová oslavila osmnácté narozeniny. Filmová Hermiona ze ságy o Harrym Potterovi tak poprvé získala přístup ke svému jmění ve výši 10,5 milionu liber (323,4 milionu korun). Nejprve ale musela souhlasit s účastí v rychlokurzu, v němž se učila, jak si počínat jako multimilionářka a také přistoupit na důkladnou kontrolu svých výdajů, na něž budou dohlížet členové vedení bankovního ústavu Coutts. Watsonové dopomohly k horentní částce filmy o malém čarodějnickém učni Harrym Potterovi, v nichž po osm let ztvárňovala roli jeho kamarádky a spolužačky v kouzelnické škole v Bradavicích. Snímky byly natočeny podle veleúspěšných knížek britské autorky J.K. Rowlingové. V současné době natáčí Emma nejnovější potterovku ve filmových studiích v anglickém hrabství Hertfordshire. Za tento šestý díl ságy dostane podle zasvěcených zdrojů 2,5 milionu liber (92,4 milionu korun). Zmíněný rychlokurz pro multimilionáře pro Emmu uspořádala banka Coutts na přání jejích rodičů. Třídenního semináře se zúčastnila spolu s dalšími dětskými hvězdami potterovek, včetně Toma Feltona, který si zahrál Draka Malfoye. Ani Daniel Radcliff alias Harry Potter není žádný chudák - jeho majetek se odhaduje na 24 milionů liber (739,6 milionu korun).

Miley Cyrus foto

19. července 2008 v 17:58 | katy |  Aktuální články


Životopis Miley Cyrus

16. července 2008 v 17:40 | katy |  Aktuální články
Životopis:Miley Cyrus
Datum narození: 23.11.1992, Místo narození: Franklin, Tennessee, USA
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka.
Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem. Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru ..

Kampak vyrazit?

11. července 2008 v 15:33 | Mrs.K@TrIn |  starší články
Máte rádi francouské pochoutky a sýry?
Jestli ano tak čtete moc dobrý článek mám pro vás skvělý typ.
Radím vám:
Vyražte na Francouský Trh na Kampě! Zastavte se na ostrově Kampa, který bude provoněný francouskými delikatesami. Stány a okolí budou vyzdobené v barvách Francie a k poslechu zahraje francouzká hudba. Máte tak jedinečnou příležitost ochutnat stovky francouzkých lahůdek a také je i zakoupit!
OD KDY:13.7
DO KDY:14.7
KDE: V PRAZE
KATY
katy

Kam vyrazit?

11. července 2008 v 15:11 | Mrs.K@TrIn |  starší články
Kam vyrazit?
Můžete si vyrazit do Karlových Varů! Právě teď probíhá 43.Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Prestižní a jeden z nejstarších filmových festivalů odstartoval už v pátek 4.července a nabízí ke shlédnutí více než 200filmů a dokumentů. Prezident festivalu Jiří Bartoška oznámil, že na slavnostním zahájení festivalu převzal Křištálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografie slavný herec, režisér a producent Robert De Niro.
OD KDY: 4.července
DO KDY: 12.červevce
katy

dopis pro návštěvníky

11. července 2008 v 14:58 | Mrs.K@TrIn |  starší články
Ahoj všem!
Také máte prázdniny a nevíte kam vyrazit?
Je tu novinka! Čas od času vám sem na můj blog budu dávat typy kam můžete vyrazit. Ale dávejte si pozor! Musíte si pozorně přečíst datum od kdy do kdy se určitá akce koná aby jste pak nebyli naštvaní že jste někam přišli a akce už tam nebyla víte co tím myslím že? Typy vždy budou nadepsány KAM VYRAZIT?
Za okamžik první dva typy.
KATY

Výlet do Benátek

9. července 2008 v 16:09 | Katy |  Aktuální články
Můj výlet do Benátek
Dne 6.7.08 jsme vyrazili do Benátek, jeli jsme s cestovní kanceláří ABC Turs. Tento zájezd byl poznávací, nikoli pobytový. Celý zájezd trval tři dny (dva dny cesta jeden den v Benátkách). Užasně jsem si to užila a tak mě napadlo, že bych vám mohla napsat jak vypadaly ty tři dny mého výletu do Benátek.
Neděle 6.7. 08
Z autobusového nádraží na Florenci v Praze jsme vyrazili kolem 15:30.
Večer nás čekal noční tranzit přes Rakousko, Pyreneje a část Itálie.
Pondělí 7.7.08
Ráno, když jsme se probudili, tak jsme už byli za hranicemi Itálie, a zbývalo pár kilometrů do Benátek. Autobus zaparkoval v blízkosti přístavu Punta Sabione. Za malou chvíli už jsme nastupovali do lodě, která nás vezla přímo na ostrov Burano. Tento ostrov byl především zajímavý tím, že každý dům měl jinou barvu. Na tomto ostrově by člověk nenašel snad jediný dům, který by neměl nabarvené zdi. Také se tento ostrov pyšnil krásnými a velmi levnými krajkami. Bylo z nich vyrobené skoro všechno(deštníčky, obrázky, vějíře…). Na ostrově dokonce měli i museum krajek, ale to jsme nenavštívili, jelikož bylo zavřené, protože probíhala rekonstrukce. Po návštěvě tohoto ostrova jsme navštívili ještě ostrov Murano. Ostrov Murano se od ostrova Burano liší velmi velkým rozdílem a není to jen jeden rozdíl. Místo krajek se tu vyrábí sklo,místo různých barev tu uvidíte jen jednu barvu a to červenou, protože ostrov Murano nemá omítky ani žádné barvy. Domy jsou postavené z červených cihel. Ostrov se zdá být z dálky docela chudý, ale jeho výroba skla je velmi rozšířená. Vyrábí se tu nejen vázy ale i šperky, různé ozdoby, skleněné dekorace, nádobí dokonce i skleněné zvířátka(koně, žabičky,kočky,psy…).No, jistě tu najdete na co si vzpomenete. Na ostrově jsme navštívili sklárnu a viděli jsme i výrobu foukané vázy a výrobu malého skleněného koně. Poté jsme vyrazili jak jinak, než lodí na ostrov Venesia ten ale jistě všichni znáte pod názvem Benátky. A když se řekne slovo Benátky tak si většina lidí vybaví Náměstí svatého Marka(Piazza san Marco) s obrovskou spoustou holubů, nebo známý Velký kanál(Canal Grande), který je známý jako doprava v Benátkách, jelikož v Benátkách je doprava jen po vodě. Neexistují tu zde žádné silnice. Místní lidé se tu dopravují pomocí loděk s názvem vaporreto, nebo na gondolách, ale ty jsou jen pro turisty. Takový malý výlet gondolou stojí 60 až 80 euro za jednoho člověka na 30 minut jízdy. Z tohoto je celkem jasné, že Benátky jsou bezpochyby jedno z nejdražších míst. Když jsme zakotvili na ostrově Venesia, šli jsme se podívat na známá místa. Prošli jsme si Náměstí svatého Marca, vyjeli jsme na věž, odkud jsme si prohlédli Benátky z tak zvané,, ptačí perspektivy". A zamířili jsme rovnou do basiliky Svatého Marca(basilica di san Marco). Poté jsme se prošli Benátkami a podívali jsme se i na známý most Ponte di Rialto.Poté, jelikož už nám nezbývalo mnoho času, jsme se vydali na loď, která nás odvezla do přístavu Punta Sabione a odtud jsme šli cca 5km na pláž. Voda Jaderského moře byla velmi teplá. Po koupání jsme se odebrali na zpáteční cestu(5km) do přístavu Punta Sabione, kde v těsné blízkosti stál náš autobus. Kolem osmé hodiny večer jsme se rozloučili s Benátkami a vydali jsme se na zpáteční cestu domů.
Úterý 8.7.08
Noční tranzit přes Pyreneje a Rakousko.Příjezd do Prahy byl kolem 10:30 dopoledne.
Velmi jsem si to užila a myslím si že Benátky mohu doporučit opravdu každému.
KATY

Hilary Duff-životopis

9. července 2008 v 14:41 | katy |  životopisy
Životopis:
Herečka a zpěvačka Hilary Duff pochází z Houstonu,kde se také 28.září narodila ve znamení Vah.
Od 5 let navštěvovala balet a po 2 letech baletu se stala členkou známého tanečního klubu-LOUSKÁČEK.
O pár let později začala učinkovat v prvních raklamách a vyhrála i konkurz na roli ve filmu CASPER A WENDY.Pak dostala spoustu malých rolí v nejrůznějších seriálech,ale diváci si ji především zamilovali díky seriálu-LIZZIE MCGUIRE.V tomto seriálu si parkrát také zazpívala a tak se rozhodla,že bude také zpěvačkou.Nazpívala párkousku na soundtrack k serialu LIZZIE MCGUIRE.Díky uspěchu seriálu byl i natočen celovečerní film LIZZIE MCGUIRE MOVIE-pod našim názvem ITALSKÉ PRÁZDNINY.Za tento film získala cenu za nejlepší teenagerskou roli roku.Na konci roku 2003 vydala CD METAMORPHOSIS a natočila film DVANÁCT DO TUCTU.V dubnu 2004získala cenu za nejlepší zpěvačku na KIDS CHOICE AWARDS.V červenci 2004 do kin přišel nový film MODERNÍ POPELKA.V roce 2005 natočila s kláásným Oliverem Jamesem film NIKDY TO NEVZDÁVEJ!V tomhle roce dále natočila PÁN BOŽSKÝ a pokračováni DVANÁCT DO TUCTU 2.V tomto roce můžeme spatřit film i s její sestrou Haylie HOLKY V BALÍKU a poslechnout si její CD DIGNITY.