CULLEN rodina KLUB --->zde
Hermiona nemusí do smrti sáhnout na práci

22. července 2008 v 21:07 | katy |  Emma Watson
Emma Watsonová (17) si díky roli Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi vydělala tolik, že by už nikdy nemusela pracovat.
Mladá britská herečka Emma Watsonová, známá jako Hermiona Grangerová z filmů o Harrym Potterovi připustila, že až natáčení skončí, nebude už nikdy muset pracovat. Když s natáčením ve svých deseti letech začínala, nikdy by si prý nepomyslela, že jí přinese pohádkové bohatství. Za každý natočený díl prý dostala čtyři miliony dolarů. "Upřímně, mám dost peněz, abych už nikdy nemusela pracovat, ale to jsem si nikdy nepřála," řekla americkému časopisu America´s Parade. O výši svého platu se odmítla bavit, ale přiznala, že natáčení dalších a dalších dílů pro ni nebylo lehké. "Lidé si neuvědomují, jak důležité rozhodnutí to pro mne bylo, vždyť se jednalo o další tři čtyři roky mého života. Stát ve světlech reflektorů a nemít žádnou svobodu není žádný med," svěřila se Emma.

Co o ní možná nevíte:Role Hermiony byla sice pro Emmu Watsonovou první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již dříve. Sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý. Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama