CULLEN rodina KLUB --->zde
Kristen talk about New Moon

30. července 2009 v 23:59 | M!ss Alice Cullen |  Isabella(Bella) Swan
"Já nedokážu říct, který z nich byl těžší." řekla na Comic-Con představitelka Belly - Kristen Stewart o porovnávání "Twilight" a "New Moon". "Je to určitě víc. Je to velmi emotivní film. Všichni to ví. Je to jeden velký rozdíl."


Ve "Twilight", jak to Stewart odůvodnila, je Bella hodně zamilovaná, než ve druhém filmu, když ji Edward opustí a ona propadne hluboké depresi, ve které nakonec má i halucinace a vidí Edwarda, když je v nebezpečí.

"Tenhle film není o objevování ani o zamilovanosti, ale jsou tam jisté vysoké body." řekla, a dodává, "Je to vlastně šíleně depresivní." A ona si uvědomí, že je jedna osoba, které je schopná přeměnit věci okolo ní, její dobrý kamarád Jacob Black, kterého si opět zahraje Taylor Lautner.

"A to ji pomůže se vzchopit a myslím, že si toho i on všimne." řekla Kristen. "Ale pro mě to nebyli nijak velký rozdíl. Bylo to jen trošku těžší. Museli jsme o všem více přemýšlet. Je to celé takové vyspělejší, protože je Bella už o něco starší. Více se s tím vším zabývá."

KOPÍRUJ SE ZDROJEM A NEBO VŮBEC!!!zdroj:t-wilight-saga.blog 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama